Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Pan Broker

ul. Westerplatte 18 Kraków

Mapa

12 426 42...

12 426 42 52

biuro czynne: otwarte dzisiaj od 9:00

pan.broker

Pokaż więcej

Profesjonalny Agent

Nasi agenci

  • Eryk Podsiadło
  • Sławomir Hajduga
  • Dawid Stein
  • +2

O nas

Pan Broker to zespół profesjonalistów, którzy postanowili wybrać inną drogę. W pewnym momencie przestaliśmy patrzeć na rozmaite wskaźniki, a zaczęliśmy spoglądać na klienta. Pozwoliło nam to zrozumieć jego potrzeby. Zbudowaliśmy zespół, którego siłą jest doświadczenie, pełna transparentność oraz nieszablonowe podejście do rynku nieruchomości. Gwarantujemy maksymalną skuteczność oraz opiekę, jaką docenisz.
Bazujemy na trzech filarach zorientowanych na KLIENTA:
empatia decyzja o sprzedaży lub kupnie domu, czy mieszkania jest niezwykle ważna. Wpływa na nasze życie, zmienia naszą codzienność. Rozumiemy to i dokładamy wszelkich starań, aby ta zmiana była otwarciem nowego, lepszego etapu w życiu. Zawsze patrzymy w tę samą stronę, co klient, staramy się zrozumieć jego potrzeby i pomóc je zrealizować;
profesjonalizm wiedza, doświadczenie, umiejętności, właściwe podejście, oto co sprawia, że słowo profesjonalizm wypowiedziane w naszym kontekście brzmi właściwie. Pracujemy w zgodzie z najwyższymi standardami, które sami wypracowaliśmy. Nie chcemy być przeciętni, dlatego robimy wszystko, aby być na szczycie. Korzystają na tym nasi klienci, między innymi Ty;
etyka bardzo często w naszych rękach spoczywa życiowy majątek klientów. Z tego powodu kwestie bezpieczeństwa i prywatności traktujemy priorytetowo. Tu nie ma miejsca na półśrodki, dlatego możesz czuć się bezpiecznie nie tylko w trakcie transakcji, ale też po jej zakończeniu. Zapewniamy pełną dyskrecję.

Więcej

  • Dane biura
  • Wyślij wiadomość
  • Zobacz na mapie
  • Nasi agenci
  • O nas

Chcesz sprzedać nieruchomość?

22

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Pan Broker

Filtruj

793 850 zł54,30 m² 14 619,71 zł/m²

Eryk Podsiadło

Eryk Podsiadło

Profesjonalny Agent

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie 54,3 m | Glogera | Prądnik Biały | blok z 2017 r. | jasne | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne...

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł7 500 m² 320 zł/m²

Michał Danilczyk

Michał Danilczyk

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 75 arów położoną w turystycznej części Myślenic - Zarabiu. Na działce znajdują sie dwa domy...

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł58,50 m² 14 871,79 zł/m²

Dawid Stein

Dawid Stein

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować dom rekreacyjny o powierzchni 58,5 m 2 , położony w jednym z piękniejszych zakątków...

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł260 m² 3 826,92 zł/m²

Sławomir Hajduga

Sławomir Hajduga

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 260 m | Gastronomia i inne usługi | ul. Felicjanek - Kraków Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni blisko 260...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 650 000 zł602 m² 4 401,99 zł/m²

Daria Savchenko

Daria Savchenko

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:362 m²

Kamienica w centrum Legnicy - Idealna inwestycja dla dewelopera! Na sprzedaż wyjątkowa 5-kondygnacyjna kamienica o powierzchni 602 m na...

Szczegóły ogłoszenia

15 900 000 zł65 700 m² 242,01 zł/m²

Jan Oczkowski

Jan Oczkowski

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż: działki inwestycyjne przy autostradzie A4 w Trzebini Lokalizacja: trzebinia, powiat Chrzanowski Powierzchnia całkowita: 6,5682 ha Opis:...

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 290 m² 139,74 zł/m²

Dawid Stein

Dawid Stein

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować przestronną i ustawną działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Chrzanów...

Szczegóły ogłoszenia

41,51 zł/m²265 m² 11 000 zł

Sławomir Hajduga

Sławomir Hajduga

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Lokal biurowo-magazynowy | Kraków ul. Witkowicka Przedstawiam Państwu ofertę lokalu o bardzo duży potencjał pod kątem działalności...

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł1 600 m² 175 zł/m²

Dawid Stein

Dawid Stein

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować spokojną i dobrze skomunikowaną działkę zlokalizowaną w miejscowości Lipie w gminie...

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł32,20 m² 65,22 zł/m²

Dawid Stein

Dawid Stein

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*Bez Prowizji* Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia p rzytulne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,2 m , położone na 3 piętrze...

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 952 m² 125,51 zł/m²

Sławomir Hajduga

Sławomir Hajduga

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, tylko u nas, mamy przyjemność zaprezentować działkę znajdującą się w miejscowości `zagacie gm. Czernichów. Działka...

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł128,20 m² 7 792,51 zł/m²

Eryk Podsiadło

Eryk Podsiadło

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Szanowni państwo, chciałbym zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 128,2 m2 zaadoptowany na biuro. Znajduje się on na parterze budynku przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł1 101 m² 2 443,23 zł/m²

Sławomir Hajduga

Sławomir Hajduga

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 082 m²

Szanowni Państwo, tylko u nas. Na sprzedaż budynek dawnego pensjonat limba położony w cichej i zielonej części Rabki Zdrój. Obiekt...

Szczegóły ogłoszenia

1 659 000 zł155 m² 10 703,23 zł/m²

Dawid Stein

Dawid Stein

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 155 m 2 , położony w miejscowości...

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł2 883 m² 336,46 zł/m²

Eryk Podsiadło

Eryk Podsiadło

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z rozpoczętą budową, 29 arów - Podstolice, gm. Wieliczka Z przyjemnością prezentuję wyjątkową działkę o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł6 600 m² 111,97 zł/m²

Sławomir Hajduga

Sławomir Hajduga

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, tylko u nas, przedstawiamy ofertę domu wraz 66 arowąj działką zlokalizowanej w Koźmicach Wielkich w gminie Wieliczka....

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł200 m² 7 500 zł/m²

Michał Danilczyk

Michał Danilczyk

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Dom z potencjałem i widokową działką 46a - Kraków, tyniec Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z najpiękniejszych części...

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł1 176 m² 2 125,85 zł/m²

Sławomir Hajduga

Sławomir Hajduga

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, tylko u nas. Oferta działki usługowej znajdującej się przy ul. Meiera w Krakowie, dzielnica Krowodrza. Działka płaska...

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł240,80 m² 8 301,50 zł/m²

Eryk Podsiadło

Eryk Podsiadło

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:-

Szanowni państwo, chciałbym zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 280,8 m2 zaadoptowany na biuro. Znajduje się on na parterze budynku przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł186 m² 12 903,23 zł/m²

Sławomir Hajduga

Sławomir Hajduga

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Szanowni Państwo, na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny o powierzchni 186 m , położony na pięknie zagospodarowanej, 12-arowej działce...

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł8 650 m² 11,33 zł/m²

Dawid Stein

Dawid Stein

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować przestronną i dobrze nasłonecznioną działkę zlokalizowaną w miejscowości Wola Tesserowa...

Szczegóły ogłoszenia

Dom Zagacie

Zagacie,małopolskie

795 000 zł120 m² 6 625 zł/m²

Sławomir Hajduga

Sławomir Hajduga

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 550 m²

Siedlisko z duszą | Dom z lat 50., stodoła i ponad 95 arów ziemi | Zagacie, gm. Czernichów Są miejsca, które nie potrzebują krzyczących...

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł36,83 m² 15 612,27 zł/m²

Sławomir Hajduga

Sławomir Hajduga

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Dom otwarty. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,8 m , zlokalizowane przy ul. Zbrojarzy (blok z 2009 roku)....

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł134 m² 14 925,37 zł/m²

Eryk Podsiadło

Eryk Podsiadło

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

To przestrzeń dla firm, które: -potrzebują bezpieczeństwa -cenią prywatność -chcą gotowe biuro bez nakładów -chcą pracować od jutra. Nowoczesne...

Szczegóły ogłoszenia

93,75 zł/m²32 m² 3 000 zł

Sławomir Hajduga

Sławomir Hajduga

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szanowni Państwo, przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lokalu znajdującego się w samym centrum Krzeszowic. Lokal z duża witryną mieszczący...

Szczegóły ogłoszenia

Działka Polany

Polany,małopolskie

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

Eryk Podsiadło

Eryk Podsiadło

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Polany obok Krynicy-Zdrój | działka 1 000 m widoki, cisza i bliskość natury Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentujemy wyjątkową...

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł371 m² 35 zł/m²

Dawid Stein

Dawid Stein

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Budynek Usługowo-Handlowy z Magazynem - 371 m | Racławice k. Miechowa Na wynajem nowoczesny budynek usługowo-handlowy z funkcją magazynową,...

Szczegóły ogłoszenia

19 900 zł1 101 m² 18,07 zł/m²

Sławomir Hajduga

Sławomir Hajduga

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 082 m²

Szanowni Państwo, tylko u nas. Oferta wynajmu budynku dawnego pensjonat limba położony w cichej i zielonej części Rabki Zdrój. Obiekt...

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł369 m² 7 588,08 zł/m²

Eryk Podsiadło

Eryk Podsiadło

Profesjonalny Agent

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:-

Szanowni państwo, chciałbym zaprezentować lokal użytkowy o powierzchni 369 m2 zaadoptowany na biuro. Znajduje się on na parterze budynku przy ulicy...

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł1 953 m² 127,50 zł/m²

Sławomir Hajduga

Sławomir Hajduga

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł6 744 m² 266,90 zł/m²

Eryk Podsiadło

Eryk Podsiadło

Profesjonalny Agent

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna 6 744 m - usługi + zieleń - Bieżanów / Prokocim, kraków Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

589 000 zł95,33 m² 6 178,54 zł/m²

Sławomir Hajduga

Sławomir Hajduga

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:435 m²

Wyjątkowa oferta domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w malowniczej okolicy, w Łęgu Tarnowskim. Ta nowoczesna nieruchomość,...

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł3 017 m² 61,32 zł/m²

Sławomir Hajduga

Sławomir Hajduga

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szanowni Państwo, tylko u nas. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni łacznej 30 arów z czego ok 9,6 ara to cześć budowlana ( 115 mn...

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij